Aerobní cvičení

 

Bossu

Bossu je unikátní balanční a stabilizační tréninkové zařízení. Je specificky navrženo, aby pomáhalo dosáhnout rovnováhy mezi svalovými systémy rychleji a komplexněji než jakékoliv jiné tréninkové zařízení. Při cvičení musíte vždy zapojit koordinaci svalů a držet rovnováhu. Také můžete připojit ostatní cvičební pomůcky - míče, činky, expandery...

Fit Ball

Zdravotní aerobní cvičení zaměřené na odstranění bolesti zad, zdokonalení držení těla a protažení a posílení všech svalových skupin s využitím velkých nafukovacích míčů (fit ball).

Slide 

Dynamická hudba a klouzání na linových pásech Vám dá určitě zabrat.Cvičení je velice účinné na zpevnění stehen a hýždí.V této lekci kromě formování stehen a hýždí,zvýšíte svou kondici a potrénujete svou kardiovaskulární činnost 

Dance párty

Sportovní aktivity, spočívající v kombinaci posilovacích cviků a tanečních kroků za doprovodu hudby. Kombinují se taneční prvky z rychlých a vášnivých tanců, s posilovacími cviky do sestavy a v kratších či delších intervalech opakuje za doprovodu živé a rytmické hudby.

Pilates

Bezpečné a vysoce účinné cvičení. Efektivně pomáhá při zlepšování držení těla, formuje dlouhé, tenké svalové skupiny a zplošťuje bříško. Cvičí se na podložkách a využívají se měkké míčky a cvičení pilates. Posílení hlubokého svalového stabilizačního systému páteře - budete chodit krásně vzpřímená - už i to Vás prodlouží a zeštíhlí.

Power Yoga

Založena na principech Jógy. Cílem je předcházení zdravotním problémům, modelování těla, redukce podkožního tuku a vyrovnání svalové disbalance. Relativně poklidné cvičení, založené na protahovaní a posilování svalů, nejen tvaruje a formuje svaly, ale dokáže také účinně likvidovat kalorie.

Body styling

Vytrvalostně silové cvičení využívá jak aerobní cvičení, tak nejrůznější náčiní. Je vhodný téměř pro kohokoliv.Body styling je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Cvičení je zaměřené na formování všech svalových skupin celého těla s využitím vlastní váhy, popřípadě jednoduchých pomůcek.

 

Fitness A-M

SAM_4182.JPG

Oblíbené odkazy

Akce a slevy

 

   

Otevírací doba

  • Po-Pa     8:00 - 13:00   
  •              15:00 - 21:00
  • So           8:00 - 13:00
  •              15:00 - 20:00
  • Ne        15:00 - 20:00 

 

TOPlist